Zvýhodnený JEREMIE úver pomáha malým firmám rásť

BRATISLAVA 26. apríla 2016 (WBN/PR) – Rodinná tlačiarenská firma ESKO, s. r. o., vďačí za svoj úspech investíciám, ktoré si malé a stredné podniky zvyčajne nemôžu dovoliť. Výrazne jej v tom pomohol zvýhodnený JEREMIE úver od OTP Banky.

Nižšia úroková sadzba
„Hlavnou výhodou JEREMIE úveru je nižší úrok,“ prezrádza majiteľka firmy H. Sofková. Malé a stredné podniky môžu získať až 1 milión eur so splatnosťou od 1 do 10 rokov vďaka podpore z eurofondov. „Dostať sa k financiám jednoducho a za výhodnejších podmienok bolo pre nás kľúčové. Pozitívne sa to prejavilo i na našich hospodárskych výsledkoch,“ tvrdí Sofková.

Príležitosť aj pre vašu firmu
Zvýhodnený JEREMIE úver od OTP Banky môžu získať aj ďalšie malé a stredné podniky. Ak má vaša firma menej ako 250 zamestnancov, ročný obrat nižší ako 50 mil. eur a spĺňa ďalšie jednoduché kritériá, zaregistrujte sa na www.rast-biznisu.sk.

Program je podporený z Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast, spolufinancovaného z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky prostredníctvom iniciatívy JEREMIE. Program je výhradnou zodpovednosťou OTP Banky a nemôže byť v žiadnom prípade považovaný za reflektujúci postoj Európskej únie.

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push([‚hit‘, ‚sk‘, ‚bIg7MhgROBNpxjRjwiawf8Rp7FpWmfgK04vEX62J7_n.l7‘, ‚slqljndtpm‘, ‚atxjsyrbasrlawhcdcwnbwfsiulq‘],
[‚viewable‘, ‚sk‘, ‚bIg7MhgROBNpxjRjwiawf8Rp7FpWmfgK04vEX62J7_n.l7‘, ‚pmhsmknhjl‘, ‚_gde_isndwl_pmhsmknhjl‘]);

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

26. apríla 2016