Zverejnili termín budúcoročnej Pohody

V areáli trenčianskeho letiska by sa mali opäť objaviť Kušnierik café, Visual stage, Garáž, NGO pasáž a ďalšie z noviniek uplynulého ročníka.BRATISLAVA 12. júla (WebNoviny.sk) – Dvadsiaty prvý ročník multižánrového festivalu Pohoda sa bude konať od 6. do 8. júla 2017 na letisku v Trenčíne. Riaditeľ a zakladateľ podujatia Michal Kaščák o tom informoval aj vo videu, ktoré zverejnili prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

Na ďalší ročník Pohody sa doteraz predalo 3500 vstupeniek. V areáli by sa mali opäť objaviť tohtoročné novinky podujatia, medzi ktoré patrili Kušnierik café, tribúny, Visual stage, Garáž, NGO pasáž či nové stany a chatky.

Obrazom: Pohoda 2016

Jubilejný 20. ročník sa konal od 7. do 9. júla na trenčianskom letisku. Program ponúkol 309 vystúpení, z toho 166 koncertov umelcov z 34 krajín na 19 scénach sa začalo načas. Organizátori zaznamenali bezproblémové prípravy, rekord v spotrebe nápojov a mnohé pozitívne odozvy od návštevníkov a tiež od interpretov.

Na festivale vystúpili napríklad The Prodigy, Sigur Rós, PJ Harvey, James Blake, Flying Lotus, DJ Shadow, Róisín Murphy, Parov Stelar, The Vaccines, Nina Kraviz, Gogol Bordello, Savages, Lola Marsh, Honeyblood, Nederlands Dans Theater II, David Koller, B-complex, Jana Kirschner a mnohí ďalší.

„Máme za sebou oslavu narodenín s najlepšími hosťami na planéte. Sme šťastní, sme nabití pozitívnou energiou, dostali sme tú najlepšiu spätnú väzbu, akú si organizátori festivalu môžu priať – vypredaný festival s úžasnou atmosférou. Ešte stále sme na letisku, nechce sa nám odísť, chýbajú nám návštevníci, ktorí tu tri dni s nami boli. Je skvelé vidieť na vyčerpaných ľuďoch z tímu radosť a počuť ich rozprávať o tom, ako sa tešia na budúci ročník,“ povedal Michal Kaščák.

Informácie pochádzajú od PR manažéra festivalu Antona Repku a z archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

12. júla 2016