Zverejnili skladbu Sexy z komédie o Cuky a Luky

BRATISLAVA 21. marca (WebNoviny.sk) – Autorom rytmickej „funkovačky“ je Vrabec (Rado Orth) známy tiež ako frontman kapely Funkiez. Pesničku naspievali Barbora Švidraňová a Emma Drobná, ktoré si vo filme aj zahrali. Videoklip režíroval Dano Dangl.

Barbora bude stáť po boku Luky, ako jedna z jej najlepších kamarátiek na život a na smrrrrť. Emma stvárni vo filme veľkú fanúšičku celebrity Luky. V slabšej chvíli sa dokonca pokúsi vypýtať si od nej autogram. Reakciu, ktorú dostane by nečakala ani v tom najhoršom sne. Uletený rap o živote a o najdôležitejšom poslaní našich hlavných hrdiniek Cuky a Luky zložil a naspieval Kuko z Horkýže Slíže.

Titulný song bude použitý v záverečných titulkách, ale fanúšikom Cuky Luky filmu je k dispozícii od pondelka 20.3. (mesiac pred premiérou) na internete v podobe videoklipu, ktorý predstaví množstvo ďalších záberov a obrázkov z filmu.

V záberoch sa mihne aj ďalšia plejáda známych doposiaľ nepredstavených osobností, ktoré si zahrali menšie role. Vo videoklipe sa objaví napríklad česká zlatá slávica Lucie Bílá, herec a partner Zuzky Šebovej – Michal Kubovčík, ale aj dvojičky sestry Veronika a Daniela Nízlové, či Ľubica Čekovská, sestra hudobníka Mariána Čekovského, ktorý si tiež vo filme zahral.

Viac k témam: Cuky a Luky, film
Zdroj: Webnoviny.sk – Zverejnili skladbu Sexy z komédie o Cuky a Luky © SITA Všetky práva vyhradené.

21. marca 2017