Žena zrušila svadbu, hostinu za 30-tisíc dolárov ponúkla bezdomovcom

346654_svadba 1 640x420.jpg

INDIANAPOLIS 17. júla (WebNoviny.sk) – Žena z americkej Indiany zrušila so svojím snúbencom svadbu, a keďže nechcela, aby jej slávnostná hostina za 30-tisíc dolárov (v prepočte 26 281 eur) vyšla na zmar, pozvala na ňu ľudí bez domova.

Odporúčame:
Video: Babka je hitom internetu, 70-ročná youtuberka plánuje točiť videá až do smrti

Dvadsaťpäťročná Sarah Cummins tak urobila v sobotu v Carmeli, predmestí Indianapolisu. Na večeri v luxusnom podniku privítala potrebných z okolitých ubytovní pre bezdomovcov, ako aj desiatku veteránov z miestnej organizácie.

„Je to pre mňa možnosť, ako dať týmto ľuďom najavo, že aj oni si zaslúžia byť na mieste ako je toto, tak ako ostatní,“ povedala.

Cummins sa pre miestny denník Indianapolis Star vyjadrila, že s bývalým snúbencom Loganom Araujom zrušili svadbu týždeň pred jej konaním. Za večeru pre 170 ľudí im však pre zmluvu, ktorá zabezpečovala nevratnosť zálohy, podnik nemohol vrátiť peniaze. Preto sa ju študentka farmácie s povolením jej ex-partnera rozhodla darovať.

Odporúčame:
5 tajomstiev slávnych diel, o ktorých netuší 90 percent z nás

Niekoľko miestnych firiem a obyvateľov ľuďom bez domova, ktorí na večeru v sobotu prišli, darovali oblečenie. Cummins sa na hostine s každým hosťom osobne zvítala.

Okrem nej tam boli aj jej družičky, matka či tety. Hostia povečerali mäsové guľky s bourbonovou glazúrou, opekanú cesnakovú bruschettu, kuracie prsia s artičokami a omáčkou z vína Chardonnay a pochutnali si aj na svadobnej torte.

Viac k témam: bezdomovci, svadba
Zdroj: Webnoviny.sk – Žena zrušila svadbu, hostinu za 30-tisíc dolárov ponúkla bezdomovcom © SITA Všetky práva vyhradené.

17. júla 2017