Zadržali brata Antonina Vadalu, ktorého spomínal v článku zavraždený Ján Kuciak

369476_img_3711 676x451.jpg

BRATISLAVA/MICHALOVCE 16. marca (WebNoviny.sk) – Zadržali brata Antonina Vadalu, Sebastiana. Podľa informácií televízie JOJ z policajného prostredia nejde o skutok, ktorý súvisí s mafiánskymi podozreniami jeho brata Antonina.

Údajne ide o skutok, ktorý bol v minulosti klasifikovaný ako priestupok. Podľa informácií televízie JOJ z prostredia polície išlo o roztržku pri taxíku. Momentálne je zadržaný a bol spracovaný návrh na jeho vzatie do väzby.

Odporúčame:
Košický súd vzal do predbežnej väzby Antonina V., o ktorom písal zavraždený novinár Ján Kuciak

„Dňa 15. 3. 2018 bolo vznesené obvinenie voči Sebastianovi V. za trestný čin nebezpečné vyhrážanie a pokračovací trestný čin výtržníctva. Dňa 15. 3. 2018 o 20:20 predložil vyšetrovateľ z Trebišova vyšetrovací spis spolu s podnetom na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby,“ píše sa v stanovisku policajného prezídia. Informácie priniesol spravodajský portál televízie JOJ noviny.sk.

Bratia z Talianska pôsobia na východe Slovenska. Zavraždený novinár Ján Kuciak spomínal vo svojom článku, ktorý nedokončil, Antonina Vadalu a jeho napojenie na špičky strany Smer-SD. Talian podnikal a priatelil sa s Máriou Troškovou, ktorá do prevalenia kauzy pôsobila ako asistentka Roberta Fica (Smer-SD)

Viac k témam: Antonino Vadala, Ján Kuciak, krimi, Mária Trošková, Polícia SR, Sebastian Vadala, Smer-SD
Zdroj: Webnoviny.sk – Zadržali brata Antonina Vadalu, ktorého spomínal v článku zavraždený Ján Kuciak © SITA Všetky práva vyhradené.

16. marca 2018