Vysokoškoláci pozor, môžete sa zapojiť do súťaže Smart Deal

Súťaž je určená pre slovenských, českých a poľských študentov ekonomických a technických odborov, prihlásiť sa môžu najneskôr do 19. októbra.BRATISLAVA 26. septembra (WebNoviny.sk) – Študenti 4. a 5. ročníka VŠ sa môžu zapojiť do štvrtého ročníka súťaže Smart Deal 2016, ktorú vyhlásila investičná skupina Penta. Súťažiť budú v dvoch kategóriách, pričom víťazi jednotlivých kategórií môžu okrem finančnej odmeny získať aj pracovné miesto v Pente. Informoval o tom Gabriel Tóth zo spoločnosti Penta Investments.

Súčasťou súťaže budú kategórie M&A Challenge (Fúzie a Akvizície) a Estate Challenge (Realitný development). V prvom kole čaká na záujemcov v oboch kategóriách on-line test. Študenti s najlepšími výsledkami následne postúpia do druhého kola, kde budú musieť spracovať prípadovú štúdiu a osobne ju predstaviť hodnotiacej komisii. Víťazov čaká osobný pohovor s jedným z partnerov a pracovná ponuka.

Súťaž je určená pre slovenských, českých a poľských študentov ekonomických a technických odborov, ktorí sú zapísaní na domácich, ale aj na zahraničných univerzitách. Študenti sa môžu do súťaže prihlásiť najneskôr do 19. októbra prostredníctvom webovej stránky smartdeal.eu. Víťazov vyhlásia do konca roka 2016.

„Minulé ročníky nám ukázali, že prísne nastavené kritériá súťaže skutočne vyselektujú tých najlepších študentov. Dôkazom sú už štyria víťazi, ktorí pracovnú ponuku Penty prijali a úspešne sa začlenili do tímu v našej spoločnosti,“ uviedol personálny riaditeľ v Penta Investments Branislav Hunčík.

Najlepší študenti z každej kategórie, ktorí sa zúčastnia prezentácií pred porotou, dostanú finančnú odmenu 1000 eur. Následne hodnotiace komisie vyberú jedného víťaza v obidvoch kategóriách, pričom tí získajú finančnú odmenu 2000 eur. V prípade, že nastúpia pracovať do Penty, získajú aj štartovací bonus 3000 eur.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

26. septembra 2016