Vrahom prostitútok i školáka v Nemecku bol zrejme záhradník

Spoločným menovateľom všetkých zločinov je mimoriadna brutalita páchateľa.Frankfurt nad Mohanom/Wiesbaden 18. mája (WebNoviny.sk) – Krajinský kriminálny úrad v nemeckom Hesensku zrejme identifikoval sériového vraha piatich prostitútok. Podozrivý však môže mať na svedomí aj život Tristana Brübacha, 13-ročného školáka, ktorý sa stal obeťou hrdelného zločinu v marci 1998. Informácie priniesol Hesenský rozhlas (HR).

Záhradník Manfred S. zo Schwalbachu am Taunus, ktorý náhle zomrel v auguste 2014 vo veku 67 rokov, je v zmysle informácií, ktoré v stredu zverejnil Krajinský kriminálny úrad so sídlom vo Wiesbadene, podozrivý z dlhodobo neobjasnených vrážd prostitútok z Frankfurtu nad Mohanom.

Vyšetrovatelia sa na stopu pravdepodobného páchateľa dostali už po jeho smrti, keď sa v ním prenajatej garáži našli telesné pozostatky neznámej ženy. Vyšetrovanie ukázalo, že ňou bola jedna zo zavraždených prostitútok. Spoločným menovateľom všetkých spomínaných zločinov je mimoriadna brutalita páchateľa, ako aj iné konkrétne paralely menšieho významu.

Kriminalisti avizovali ďalšie podrobnosti kauzy na štvrtok.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

18. mája 2016