Vodiči pozor, na diaľnici D1 a D4 budú opravovať mostné závery, doprava bude čiastočné uzavretá

349771_img_0415 640x420.jpg

BRATISLAVA 18. augusta (WebNoviny.sk) – Pre opravy a výmenu mostných záverov bude čiastočne uzavretý privádzač diaľnice D1 v Bratislave v križovatke Zlaté Piesky a na diaľnici D4 medzi križovatkou Stupava a obcou Stupava a medzi križovatkou Stupava a závodom Volkswagen Slovakia. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa Národnej diaľničnej spoločnosti Michaela Michalová.

Odporúčame:
Na severe Slovenska hrozia povodne, meteorológovia vydali výstrahu

S čiastočnou uzávierkou diaľnice D1 na úseku vetvy privádzača diaľnice D1 Bratislava – Senec nad cestou I/61 treba rátať od nedele 20. augusta od 8:00 do 30. septembra. Premávka na privádzači diaľnice bude presmerovaná do voľného jazdného pruhu. Od nedele 20. augusta od 9:00 treba rátať s uzávierkou aj na diaľnici D4 neďaleko križovatky Stupava. Táto uzávierka potrvá do 15. októbra. Obchádzka na úseku nie je potrebná, pretože práce budú v etapách alebo bude doprava vedená striedavo v jednom jazdnom pruhu za použitia semaforov.

Viac k témam: diaľnica D1, diaľnica D4, obmedzenie dopravy
Zdroj: Webnoviny.sk – Vodiči pozor, na diaľnici D1 a D4 budú opravovať mostné závery, doprava bude čiastočné uzavretá © SITA Všetky práva vyhradené.

18. augusta 2017