Vo väzbe zostane aj brat Antonina Vadalu, obvinili ho z vyhrážania a výtržníctva

363179_vazenie 1 676x445.jpg

BRATISLAVA 17. marca (WebNoviny.sk) – Sudca v Trebišove v sobotu uvalil väzbu na Sebastiana V., brata Antonina V. Informuje o tom portál tvnoviny.sk.

Polícia Sebastiana V. zadržala vo štvrtok a následne obvinila z prečinu nebezpečného vyhrážania a výtržníctva. Podľa uznesenia o vznesení obvinený vlani 13. a 14. septembra fyzický napadol poškodeného Martina L.

Odporúčame:
Taliani spájaní s mafiou ‘Ndrangheta dostali od Slovenska milióny eur, suma však môže byť vyššia

„V jednom prípade ho škrtil a vyhrážal sa mu zabitím a v druhom prípade poškodeného viackrát udrel päsťou do tváre s tým, aby dal pokoj jeho frajerke. Obvinený podal proti uzneseniu o vznesení obvinenia sťažnosť. Túto sťažnosť prokurátor zamietol ako nedôvodnú. Dozorujúci prokurátor podal návrh na vzatie obvineného do väzby,“ vysvetlil podľa portálu hovorca košickej krajskej prokuratúry Milan Filičko.

Spravodajský portál televízie Markíza pripomína, že Sebastiano V. je bratom Antonina V., ktorý je v Taliansku stíhaný pre drogovú trestnú činnosť. Sudca košického krajského súdu vo štvrtok (15.3.) rozhodol o jeho vzatí do predbežnej väzby. Antonino je v Taliansku trestne stíhaný za drogovú činnosť a súd v Benátkach na neho vydal európsky zatýkací rozkaz.

Viac k témam: ‚Ndrangheta, Antonino Vadala, Sebastian Vadala, väzenie
Zdroj: Webnoviny.sk – Vo väzbe zostane aj brat Antonina Vadalu, obvinili ho z vyhrážania a výtržníctva © SITA Všetky práva vyhradené.

17. marca 2018