Viktoria Plzeň predĺžila zmluvu s Kozáčikom do roku 2019

Slovenský reprezentačný brankár Matúš Kozáčik pôsobí v Plzni od roku 2012.PLZEŇ 16. júla (WebNoviny.sk) – Úradujúci český futbalový šampión FC Viktoria Plzeň predĺžil zmluvu so slovenským reprezentačným brankárom Matúšom Kozáčikom do roku 2019. Informuje o tom oficiálny web klubu. Účastník najvyššej českej futbalovej súťaže si na rovnaké obdobie poistil aj služby kapitána tímu Romana Hubníka.

Odporúčame:

Záujem Herthy o Dudu je vážny, rokovania sú v plnom prúde

„Sme veľmi radi, že sme sa s oboma hráčmi dohodli na ďalšom pôsobení vo Viktorii. Roman aj Matúš patria ku kľúčovým postavám klubu a veľmi si ich ceníme,“ uviedol generálny manažér Plzne Adolf Šádek. Už v úvode júla v Plzni predĺžili zmluvy stopér Lukáš Hejda, záložník Tomáš Hořava a gólman Petr Bolek.

„Vysielame tým jasný pozitívny signál fanúšikom, že máme aj naďalej tie najvyššie ciele a ambície,“ dodal Šádek. Kozáčik reprezentoval Slovensko aj na nedávnych majstrovstvách Európy vo Francúzsku, v Plzni pôsobí od roku 2012. Predtým chytal za 1. FC Košice, Slaviu Praha, Spartu Praha a cyperský Anorthosis Famagusta.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

16. júla 2016