Video: Premiér Fico sa vyjadril k fotografii s dievčaťom zo žatvy, ktoré mu sedelo na kolene

BRATISLAVA 13. júla (WebNoviny.sk) – Premiér Robert Fico sa vyjadril k fotografii, ktorá sa stala hitom internetu a kolovala sociálnymi sieťami s rôznymi komentármi. Vznikla pred dvoma dňami na žatve v Drahovciach, ktorú premiér navštívil spoločne s ministerkou pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Gabrielou Matečnou.

Odporúčame:
Foto: Premiér Fico sa oboznámil s priebehom žatvy na Slovensku

Fico video zverejnil na sociálnej sieti Facebook a kritizuje všetkých, ktorí si z fotografie uťahovali. „Osobitne chcem poďakovať mladej slečne, ktorá ma privítala chlebom a soľou. Naozaj ma veľmi mrzí, čo niektoré médiá a tí zúfalci a chudáci na sociálnych sieťach vyvádzajú, a akým spôsobom urážajú a ponižujú toto dievča,“ hovorí premiér.

Odporúčame:
Foto: Hlina prišiel na žatevný výjazd Fica, na protest vylieval ovčie mlieko

Fico uviedol, že otec dievčaťa mu poslal list. Píše, že mu vadí správanie médií a ľudí na sociálnych sieťach. „Chudáci a zúfalci na sociálnych sieťach, útočte na mňa. Nech ja som váš terč, dajte pokoj mladým ľudom, iným ľuďom, ktorý nie sú angažovaný v politike,“ povedal premiér, ktorý slečne želá všetko dobré a posiela jej kyticu kvetov.

Viac k témam: Robert Fico
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Premiér Fico sa vyjadril k fotografii s dievčaťom zo žatvy, ktoré mu sedelo na kolene © SITA Všetky práva vyhradené.

13. júla 2017