Video: Otec so synom brutálne napadli 33-ročného Žilinčana, útok zachytila kamera v aute

371133_napadnutie.jpg

BRATISLAVA/ŽILINA 28. marca (WebNoviny.sk) – Obvinenia z ublíženia na zdraví v štádiu pokusu, nebezpečného vyhrážania a výtržníctva si vyslúžil 51-ročný Kysučan a jeho 23-ročný syn. Dvojica v pondelok brutálne napadla 33-ročného šoféra, ktorý sa na ceste pri Žiline zaradil tesne pred nich.

Ako polícia informovala na svojej facebookovej stránke, vodiča dvojica prenasledovala a dokonca starší z dvojice počas jazdy otvoril dvere a hrozil mu podrezaním. Autá zastavili v mestskej časti Kysucké Nové Mesto – Oškerda.

Odporúčame:
Foto: Na diaľnici D2 havarovala opitá vodička, v aute mala malé dieťa

Otec so synom Žilinčana napadli, plynovou pištoľou a kameňom ho udierali najmä do hlavy. Pokúsili sa ho prevrhnúť cez zvodidlá. Útok zachytila kamera v jeho aute.

Zakrvavenému vodičovi sa z miesta podarilo ujsť na aute. Utrpel zranenia s predbežne desaťdňovou dobou liečenia. Vyšetrovateľ na oboch útočníkov spracoval podnet na väzobné stíhanie. Hrozí im trest na štyri až 10 rokov.

Viac k témam: krimi, napadnutie
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Otec so synom brutálne napadli 33-ročného Žilinčana, útok zachytila kamera v aute © SITA Všetky práva vyhradené.

28. marca 2018