Video: Opití cudzinci sa v Prahe obnažovali na pomníku Jána Husa, ich vyčíňanie zachytila kamera

377958_nahaci 676x376.jpg

PRAHA 11. júna (WebNoviny.sk) – Na pomníku Jána Husa na Staromestskom námestí v centre Prahy sa obnažovala skupinka opitých mladíkov, aby si spravili netradičné fotky z návštevy českej metropoly.

Ich konanie však zachytili bezpečnostné kamery. Obscénne fotografie tak každého z mladíkov nakoniec vyšli na niekoľko tisíc korún, informuje v pondelok portál iDNES.cz.

Cudzinci vo veku 18 až 19 rokov sa na pomníku fotili v piatok, pričom si obnažovali zadok aj prirodzenie. Operátor si ich konanie všimol na bezpečnostných kamerách a poslal na miesto mužov zákona.

Odporúčame:
Ali Bašár sa priznal k vražde dievčaťa, ktorá v Nemecku rozvírila diskusiu o imigračnej politike

„Skupinka mladíkov medzitým z pomníka zliezla a niektorí jedinci sa pred prichádzajúcou hliadkou pokúsili ujsť,“ uviedla hovorkyňa mestskej polície Irena Seifertová. „Strážnici mladých mužov stotožnili a každému z nich uložili blokovú pokutu vo výške sedem tisíc korún (približne 273 eur),“ dodala.

 

Viac k témam: Mestská polícia hlavného mesta ČR Praha, obnažovanie, výtržníctvo
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Opití cudzinci sa v Prahe obnažovali na pomníku Jána Husa, ich vyčíňanie zachytila kamera © SITA Všetky práva vyhradené.

11. júna 2018