Video: Fico nazval Sulíka dobrodruhom a amatérom. Nepovalí vlastnú vládu, tak ako to urobil on

349974_robert fico 7 640x420.jpg

BRATISLAVA 21. augusta (WebNoviny.sk) – Premiér Robert Fico v nedeľu zverejnil na svojom facebookovom profile video, v ktorom označil Richarda Sulíka za „politického dobrodruha a amatéra“.

Fico vo videu vyčíta Sulíkovi, že ušiel do Bruselu, „kde v jednom kuse nadáva na európsku politiku“. „Namiesto toho, aby ostal doma a robil normálnu opozičnú politiku, tak sa váľa po bruselských baroch a prichádza na Slovensko len vtedy, keď zacíti pach politickej krvi,“ uviedol premiér.

Odporúčame:
Fico mlčí o dúhovej vlajke ombudsmanky, s Mostom podľa Pašku vytvára nový konflikt v koalícii

Ficove video bolo zároveň reakciou na Sulíkovo vyhlásenie o nevyhnutnosti predčasných volieb. „Nuž pán Sulík, ja nie som taký amatér ako vy a nepovalím si vlastnú vládu, ako ste to vy urobili v roku 2012,“ povedal Fico, podľa ktorého je Sulíkova túžba po predčasných voľbách vyjadrením toho, akú politiku chce robiť.

„Samý chaos, neporiadok, čím horšie, tým lepšie,“ dodal Fico a prízvukoval, že súčasná vládna koalícia nemá alternatívu.

Viac k témam: koaličná kríza, Richard Sulík, Robert Fico, SaS Sloboda a Solidarita, Smer-SD
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Fico nazval Sulíka dobrodruhom a amatérom. Nepovalí vlastnú vládu, tak ako to urobil on © SITA Všetky práva vyhradené.

21. augusta 2017