Video: Divoký zápas v Turecku, Dursun chcel vylúčiť rozhodcu

Salih Dursun neuniesol tretie oslabenie svojho mužstva a hlavnému rozhodcovi ukázal červenú kartu.ANKARA 22. februára (WebNoviny.sk) – Vskutku neobvyklé predstavenie s nečakaným vyvrcholením ponúkol futbalovým fanúšikom nedeľňajší zápas 22. kola najvyššej tureckej súťaže Galatasaray Istanbul – Trabzonspor (2:1).

V 87. minúte, keď bolo skóre nerozhodné 1:1 a Trabzonspor hral už bez dvoch vylúčených hráčov, odpískal hlavný rozhodca Deniz Ates Bitnel pokutový kop v prospech istanbulského klubu a po tretí raz vytiahol červenú kartu pre hráča hostí – predčasne sa porúčal Luis Pedro Cavanda.

V tej chvíli skratovo zareagoval Cavandov spolubojovník Salih Dursun, ktorý rozhodcovi vytrhol kartu z ruky, na prekvapenie všetkých ju vytasil arbitrovi a gestom mu naznačil, aby opustil ihrisko. Bitnel nezávahal a okamžite poslal Dursuna z trávnika pre nešportové správanie.

Skúsený Selcuk Inan po tejto krátkej divadelnej vsuvke premenil pokutový kop a zabezpečil domácemu Galatasarayu zisk troch bodov. Videozáznam inkriminovaného momentu zverejnilo viacero portálov vrátane squawka.com.

ahahahahahahahaha pic.twitter.com/IYXp45U580— Yiğiter (@yiqiter) február 21, 2016

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

22. februára 2016