V Nových Zámkoch pokračuje osem hráčov, zostáva aj Hudec

Tréner Miroslav Chudý bude môcť pokračovať v spolupráci s tromi obrancami a piatimi útočníkmi z pôvodného kádra.NOVÉ ZÁMKY 11. mája (WebNoviny.sk) – Štyri mesiace pred štartom Tipsport ligy 2016/2017 sa vedenie nováčika najvyššej slovenskej hokejovej súťaže HC Nové Zámky dohodlo na ďalšej spolupráci s ôsmimi hráčmi, ktorí si obliekali dres mužstva už v uplynulom ročníku.

Tréner Miroslav Chudý bude môcť pokračovať v spolupráci s obrancami Martinom Chovanom, Jurajom Ďurčom, Andrejom Suchardom a útočníkmi Michalom Hudecom, Branislavom Fábrym, Erikom Čaládim, Marekom Dubecom i Albínom Podstavkom.

„Teší nás, že sa nám podarilo predĺžiť kontrakty s hráčmi, ktorí pre náš klub odviedli v uplynulom ročníku maximum a pomohli nám postúpiť do najvyššej súťaže,“ uviedol na klubovom webe športový manažér HC Nové Zámky Ján Chovan a doplnil: „Neustupujeme od našich sľubov a budeme hovoriť aj s ostatnými chlapcami – tak, ako sme to sľúbili po skončení sezóny. Snažíme sa doplniť káder nielen o kvalitných slovenských hokejistov, ale aj tých zahraničných. V Tipsport lige totiž nechcem hrať druhé husle. Pomýšľame na vyššie priečky, no naše ciele musia byť postupné. Najskôr musíme prilákať ľudí na štadión atraktívnou hrou.“ Letnú prípravu „na suchu“ absolvujú hráči individuálne, na ľad spoločne vykorčuľujú až 18. júla.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

11. mája 2016