V bratislavskej mestskej časti Karlova Ves by mohol vzniknúť nový polyfunkčný komplex

403248_img_5056 676x451.jpg

BRATISLAVA 17. februára (WebNoviny.sk) – Spoločnosť SPV Dlhé diely chce postaviť polyfunkčný komplex. Účelom zámeru je výstavba na území nadväzujúcom na južný okraj Obytného súboru Dlhé diely v bratislavskej mestskej časti Karlova Ves. Predpokladané investičné náklady sú vo výške 11 mil. eur.

“Komplex je tvorený tromi nadzemnými objektmi orientovanými k západu, pričom zadné dva sú členené na dve a tri samostatné hmoty spojené v podzemných podlažiach spoločnou podnožou,” píše sa v zámere. Ten je už predložený na posúdenie vplyvov na životné prostredie (EIA).

Užívateľmi polyfunkčného komplexu majú byť vlastníci a nájomcovia bytových a nebytových priestorov. Výstavba by sa mala ukončiť v decembri 2019.

Spoločnosť SPV Dlhé Diely, ktorá pôsobí v stavebníctve, podľa webovej stránky finstat.sk vznikla v roku 2006 a v roku 2017 nemala žiadne tržby, v tomto roku skončila so stratou zhruba 1 500 eur.

Viac k témam: polyfunkčný komplex, SPV Dlhé diely
Zdroj: Webnoviny.sk – V bratislavskej mestskej časti Karlova Ves by mohol vzniknúť nový polyfunkčný komplex © SITA Všetky práva vyhradené.

17. februára 2019