Týždeň klientov vo VÚB prináša špeciálne ponuky a odmeny

Bratislava, 26. septembra 2016 – Od dnešného dňa až do 30. septembra čakajú na návštevníkov pobočiek VÚB banky špeciálne ponuky na vybrané produkty a darčeky. V rámci Týždňa klientov sa takto banka chce poďakovať svojim zákazníkom.

Keď klient navštívi v termíne od 26.9. do 30.9. ktorúkoľvek pobočku VÚB, môže využiť výnimočnú úrokovú sadzbu 0,5% p.a. pre 9 mesačné termínované vklady otvorené počas Týždňa klientov. Pre VÚB Účty a VÚB Účty Magnifica otvorené v tomto období VÚB poskytne 100% zľavu z mesačného poplatku za vedenie účtu na obdobie 6 mesiacov. Klient môže tiež získať bonus 10 eur na všetky nové dodatkové kreditné karty, o ktoré v tomto týždni požiada. Ak klient požiada v tomto týždni o spotrebný úver FLEXIPÔŽIČKA, získa 50% zľavu z poplatku za poskytnutie. „Týmito špeciálnymi akciami by sme radi vyjadrili vďaku našim klientom a chceli by sme od nich získať aj spätnú väzbu,“ hovorí Alena Walterová, hovorkyňa VÚB banky. Klienti môžu ohodnotiť produkty a služby VÚB cez aplikáciu a www stránku Staffino a hrať o atraktívne ceny. Hlavnou cenou je víkendový oddychový pobyt pre 2 osoby na Slovensku. Ďalšími cenami, o ktoré môžu klienti súťažiť, sú kozmetický balíček, 2x cestovný kufor a 3x piknikový kôš.

Viac informácii nájdete na stránke www.vub.sk/tyzdenklientov/ a www.staffino.sk

VÚB banka je členom medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má zastúpenie vo viac ako 40 krajinách po celom svete. Je aktuálnou držiteľkou ocenenia Najlepšia banka na Slovensku od magazínov Global Finance a EMEA Finance ako aj ocenenia Banka s najlepšími službami privátneho bankovníctva na Slovensku od magazínu Euromoney. Svoje služby na Slovensku poskytuje prostredníctvom siete 195 retailových pobočiek, 32 firemných pobočiek a 11 hypotekárnych centier. Banka zároveň prevádzkuje aj jednu pobočku v Českej republike.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

27. septembra 2016