Tri autá sa zrazili v križovatke, nehodu neprežili dve osoby

Pri nehode utrpeli manželia v Škode Fabia zranenia, ktorým na mieste nehody podľahli.BRATISLAVA 15. septembra (WebNoviny.sk) – Hasiči v stredu 14. septembra zasahovali pri dopravnej nehode, ktorá sa stala po 17:00 na štátnej ceste 75A v okrese Galanta.

Pri nehode sa zrazili tri osobné motorové vozidlá. Neprežili ju dve osoby. Informovala o tom Zuzana Farkasová z Prezídia hasičského a záchranného zboru. Okolnosti a príčiny tragickej dopravnej nehody na obchvate mesta Galanta vyšetruje už polícia. Nehoda sa stala v štvorramennej križovatke.

Odporúčame:

Zrážka motorky s autom v Michalovciach usmrtila dvoch ľudí

Ako informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, 71-ročný vodič na aute Škoda Fabia vošiel z vedľajšej cesty na hlavnú, kde sa zrazil s autom Jeep Grand Cherokee. Po náraze vozidlo odhodilo do auta Fiat Stilo. Pri nehode utrpeli manželia v Škode Fabia zranenia, ktorým na mieste nehody podľahli.

Vodiči Jeepu i Fiatu sa zranili ľahko. Polícia začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Predmetom vyšetrovania budú presné okolnosti nehody, výhľadové pomery vodičov ako aj miera zavinenia.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

15. septembra 2016