Tréner Tottenhamu Hotspur Mauricio Pochettino podpísal kontrakt na ďalšie obdobie

376303_pochettino 676x451.jpg

LONDÝN 24. mája (WebNoviny.sk) – Tréner Tottenhamu Hotspur Mauricio Pochettino predĺžil zmluvu so svojím zamestnávateľom o päť rokov, nový kontrakt ho v klube najvyššej anglickej futbalovej súťaže udrží do roku 2023. Argentínsky kouč vedie Tottenham od roku 2014 a v ostatných troch sezónach vždy doviedol Hotspur medzi trojicu najlepších tímov v Premier League.

Odporúčame:
Buffon zvažuje lukratívnu ponuku a podľa Manciniho má do reprezentácie dvere otvorené

„Som poctený, že sme sa dohodli na dlhodobej zmluve v jednom z najdôležitejších období v histórii klubu. Mám jednu z najzaujímavejších pozícii vo svete futbalu. Už chystáme plány ako pokračovať v práci, ktorú sme začali v ostatných štyroch rokoch. Chceme byť kreatívni v práci, na ihrisku i mimo neho a tieto zásady budeme dodržiavať aj naďalej, aby sme dosiahli úspech, aký si tento klub zaslúži,“ uviedol pre oficiálny klubový web 46-ročný niekdajší obranca. Pochettino bol v minulosti aj trénerom anglického Southamptonu a španielskeho Espanyolu Barcelona.

Viac k témam: futbal, Mauricio Pochettino, Tottenham Hotspur
Zdroj: Webnoviny.sk – Tréner Tottenhamu Hotspur Mauricio Pochettino podpísal kontrakt na ďalšie obdobie © SITA Všetky práva vyhradené.

24. mája 2018