Tradičný benefičný koncert na podporu trenčianskeho hospicu už túto nedeľu

395167_fb banner udalost 2018 676x384.jpg

TRENČÍN 3. decembra 2018 (WBN/PR) – Celodenné benefičné podujatie pripravené na podporu Hospicu Milosrdných sestier v Trenčíne sa bude konať v nedeľu 9. decembra 2018. Výťažok z tohto podujatia bude venovaný na pomoc nevyliečiteľne chorým pacientom v konečnom štádiu ochorenia.

Pomôžte nám pomáhať a príďte podporiť VIII. benefičný koncert na podporu Hospicu Milosrdných sestier. Na trenčianskom Mierovom námestí bude počas druhej adventnej nedele 9. decembra 2018 od 10:00 do 18:00 benefičný stánok, v ktorom bude možné hospic podporiť dobrovoľným príspevkom a vybrať si z ponuky rôznych handmade výrobkov od darcov a taktiež ochutnávkou vianočného punču, ktorý s láskou pripravila a venovala Cukráreň Alžbetka z Trenčína.

Vrcholom benefičného podujatia sú dva koncerty. O 14:00 na Mierovom námestí vystúpi Dominika Mirgová, ktorá poteší všetkých návštevníkov vianočných trhov – malých aj veľkých. V Piaristickom kostole sv. Františka Xaverského ku slávnostnej atmosfére koncertu prispeje svojím vystúpením aj dvojica Ricco a Claudia.

Vstup na podujatie je voľný. Aj keď nedokážeme vniesť do života našich pacientov VIAC DNÍ ale spolu s Vami dokážeme vniesť do posledných dní života ľudí VIAC ŽIVOTA. Pomôcť nám v tom môžete dobrovoľným príspevkom cez: www.darujme.hospictn.sk alebo prostredníctvom verejnej zbierky  (hotovosť do pokladničky na Mierovom námestí, v kostole, DMS DOBROTA, príspevok na účet).

Viac k témam: benefičné podujatie, benefičný koncert, hospic, Hospic Milosrdných sestier, koncert
Zdroj: Webnoviny.sk – Tradičný benefičný koncert na podporu trenčianskeho hospicu už túto nedeľu © SITA Všetky práva vyhradené.

3. decembra 2018