Sulík, Matovič a Kollár vniesli do politiky psychopatiu. Danko kritizoval aj Remišovú a protest farmárov

393767_andrej danko 4 676x451.jpg

BRATISLAVA 20. februára (WebNoviny.sk) – Slovenská národná strana ako aj vládna koalícia sú vystavené neoprávnenému tlaku a nespravodlivosti.

Opozičná kritika Lubyovej

Uviedol to v stredu na tlačovej besede predseda národniarov Andrej Danko s tým, že príkladom toho je opozičná kritika ministerky školstva Martiny Lubyovej alebo napríklad rozruch okolo údajného plagiátorstva pri jeho rigoróznej práci.

„To sa týka aj dnešného protestu farmárov,“ povedal s tým, že zástupcovia poľnohospodárov vydierajú a presadzujú veci, ktorým často nerozumejú. „S malými farmármi nemajú nič,“ vyhlásil s tým, že ich prítomnosť v hlavnom meste je zameraná na bičovanie emócií. „Sú politicky spojení s opozičnými stranami,“ skonštatoval.

Podľa Danka je ministerka Lubyová zničená politikárčením okolo jej rezortu a opozícia, napríklad poslankyňa OĽaNO Veronika Remišová, si o ňu neoprávnene „otiera ústa“.

Matovičova práca je jasný plagiát

V prípade plagiátorstva sa podľa Danka zase treba pozrieť na prácu Igora Matoviča, ktorá je jasným plagiátom. „Ja dnes verejne hovorím, že jedna z najväčších schránkových firiem je OĽaNO, ktorá nemá ani sídlo,“ povedal s tým, že milióny, ktoré hnutie dostalo za výsledky vo voľbách, išlo do „vreciek Matovičových firiem“.

Súčasné trendy v spoločnosti podľa Danka smerujú k tomu, že môže vzniknúť vláda ľudí, ktorí nevedia, čomu šéfujú. „Presne Sulík, Matovič, Kollár vniesli do politiky túto psychopatiu a ak toto raz ovládne štát, tak pán boh s nami,“ dodal.

Viac k témam: SNS Slovenská národná strana
Zdroj: Webnoviny.sk – Sulík, Matovič a Kollár vniesli do politiky psychopatiu. Danko kritizoval aj Remišovú a protest farmárov © SITA Všetky práva vyhradené.

20. februára 2019