Suárez z FC Barcelona, ale aj Cavani či Godín. Slovensko v Bratislave vyzve Uruguaj

403569_edinson cavani luis suarez 676x470.jpg

BRATISLAVA 20. februára (WebNoviny.sk) – Prezident Slovenského futbalového zväzu (SFZ) Ján Kováčik už na utorňajšej tlačovej konferencii pri príležitosti spečatenia partnerstva so spoločnosťami Tempus a LeasePlan avizoval, že národné mužstvo SR v októbri nastúpi v medzištátnom prípravnom zápase proti jednému z najlepších mužstiev sveta.

Kováčik meno súpera nekonkretizoval, avšak ako uvádza stredajšie vydanie denníka Šport, tím trénera Pavla Hapala sa stretne s reprezentáciou Uruguaja.

Štvrťfinalista vlaňajších MS v Rusku disponuje hráčmi ako Edinson Cavani, Diego Godín, José María Giménez či Luis Suárez. Ohľadne tohto stretnutia ešte nepadla oficiálna dohoda, hrať sa však bude na Národnom futbalovom štadióne (NFŠ) v Bratislave, podľa uvedeného zdroja by to malo byť 13. októbra.

Slováci v tomto kalendárnom roku nastúpia ešte v jednom prípravnom stretnutí – 7. júna sa stretnú doma s hráčmi Jordánska, podľa slov Jána Kováčika pravdepodobne taktiež v Bratislave.

Viac k témam: SFZ Slovenský futbalový zväz, slovenská futbalová reprezentácia
Zdroj: Webnoviny.sk – Suárez z FC Barcelona, ale aj Cavani či Godín. Slovensko v Bratislave vyzve Uruguaj © SITA Všetky práva vyhradené.

20. februára 2019