Speváčka Katy Perry zverejnila videoklip k piesni Rise

V novinke sa striedajú zábery na svetových športovcov, medzi ktorými sú napríklad plavec Michael Phelps či atlét Usain Bolt.BRATISLAVA 16. júla (WebNoviny.sk) – Americká speváčka Katy Perry predstavila prostredníctvom služby Youtube videoklip ku skladbe Rise.

V novinke, ktorú režíroval Joseph Lee, sa striedajú zábery na svetových športovcov v akcii, medzi ktorými sú napríklad americký plavec Michael Phelps, gymnastka Simone Biles či jamajský atlét Usain Bolt.

Nahrávku, ktorú interpretka napísala spolu s Maxom Martinom, Savanom Kotechom a Alim Payamim, použije produkčný tím NBC Olympics v rámci vysielania prenosov z olympijských hier v Riu de Janeiro, ktoré sa začnú otváracím ceremoniálom 5. augusta.

Video: Katy Perry – Rise

Tridsaťjedenročná Katy Perry, vlastným menom Katheryn Elizabeth Hudson, debutovala albumom Katy Hudson (2001), no známou sa stala až vďaka piesni I Kissed A Girl zo štúdiovky One Of The Boys (2008). Nasledovali albumy Teenage Dream (2010) a Prism (2013). Je tiež príležitostná herečka. Prepožičala napríklad hlas Šmolinke v snímkach Šmolkovia (2011) a Šmolkovia 2 (2013). Predstavila sa aj v dokumentoch Katy Perry: Part of Me (2012),Katy Perry: The Prismatic World Tour (2015) či v komédii Zoolander No. 2 (2016).

Informácie pochádzajú z webstránky www.billboard.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

16. júla 2016