Služba Empikfoto už aj na Slovensku

370542_l60_5723 676x451.jpg

BRATISLAVA 21. marca 2018 (WBN/PR) – Poľská spoločnosť Empik SA, člen skupiny Penta, expanduje so službou Empikfoto na slovenský a český trh. Služba je na európskom trhu viac ako 14 rokov. Zabezpečuje vyvolávanie snímok, tlač fotokníh a kalendárov a širokej škály personalizovaných produktov nesúcich snímky zákazníkov. Vďaka internetovému obchodu a novej mobilnej aplikácii je možné objednať fotografie, obraz, hrnček alebo iné fotopredmety bezkonkurenčne rýchlo a jednoducho.

Empikfoto si v priebehu 14 rokov existencie vybudovala popularitu a dôveru  svojich zákazníkov. Za rok 2017 má na konte viac ako 45 miliónov predaných produktov. Zámerom služby Empikfoto je umožniť zákazníkom uchovať si najkrajšie spomienky jednoducho a originálne.

„Chceme, aby si naši zákazníci udržiavali svoje spomienky nažive. Cestovali, stretávali sa s novými ľuďmi, robili rôzne aktivity alebo len trávili čas s rodinami – všetko sa deje a mení naozaj veľmi rýchlo. Prezeranie tradičných fotografií počas rodinného stretnutia alebo party s priateľmi majú pre mňa stále osobitú atmosféru. Preto si myslím, že je to skvelá príležitosť pre jednoduchú tlač alebo dokonca potlačiť darček pre našich blízkych kvalitnými a nezabudnuteľnými fotografiami,“ hovorí Szymon Bujalski, člen skupiny Empik S. A.

Ako dar pre svojich blízkych či vkusnú bytovú dekoráciu môže vytvoriť fotoknihy, obrazy, kalendáre, hrnčeky a mnoho ďalších predmetov, na ktoré možno umiestniť fotografiu. Kvalitu produktov zabezpečuje moderné laboratórium, ktoré je vybavené najmodernejšími tlačiarenskými zariadeniami americkej značky Noritsu.

Empikfoto poskytuje svoje služby prostredníctvom internetového obchodu www.empikfoto.sk a mobilnej aplikácie, ktorá umožňuje objednávať fotografické produkty. S aplikáciou Empikfoto si zákazník dokáže nahrať, editovať, uložiť a objednať výtlačky alebo fotopredmety v priebehu niekoľkých minúť. Objednávka obratom smeruje priamo k nemu bez platenia dopravy pri objednávke nad 20 EUR.

Spoločnosť poskytuje tieto služby prostredníctvom svojho e-shopu a mobilnej aplikácie, ktorá umožňuje vytvárať a objednávať darčeky na zapamätanie si vzácnych a nezabudnuteľných chvíľ so svojimi blízkymi. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.empikfoto.sk.

Viac k témam: Empik S. A., Empikfoto, fotografie, fotoknihy, fotopredmety, kalendáre
Zdroj: Webnoviny.sk – Služba Empikfoto už aj na Slovensku © SITA Všetky práva vyhradené.

21. marca 2018