Slávny pár končí, Angelina Jolie a Brad Pitt sa rozvádzajú

Pitt a Jolie sa zosobášili v roku 2014, ale ich vzťah sa stal predmetom špekulácií už v roku 2004, keď obaja hrali hlavné úlohy v akčnej komédii Pán a pani Smithovci.LOS ANGELES 20. septembra (WebNoviny.sk) – Jedno z najslávnejších hollywoodskych manželstiev sa skončilo. Angelina Jolie podala žiadosť o rozvod s manželom Bradom Pittom, uviedol v utorok pre americkú televíziu CNN zdroj oboznámený s dokumentom.

Pitt a Jolie sa zosobášili v roku 2014, ale ich vzťah sa stal predmetom špekulácií už v roku 2004, keď obaja hrali hlavné úlohy v akčnej filmovej komédii Pán a pani Smithovci. V tom čase bol Pitt ženatý s herečkou Jennifer Anistonovu, známou aj z televízneho seriálu Priatelia.

Odporúčame:

V Londýne mal premiéru dokument o koncertoch The Beatles

V januári 2005 Pitt a Anistonová oznámili, že sa rozchádzajú, a herečka podala o niekoľko mesiacov žiadosť o rozvod. Už v apríli 2004 sa objavili fotografie Pitta, Jolieovej a jej adoptovaného syna Maddoxa v Keni. Jolie si neskôr adoptovala dcéru Zaharu z Etiópie a začiatkom roka 2006 oznámila, že s Pittom čakajú dieťa. Krátko nato Pittovi udelili právo na legálnu adopciu syna Maddoxa v Keni.

Ich spoločná dcéra Shiloh sa narodila v máji 2006 a v marci 2007 si z Vietnamu adoptovali syna Paxa. Jolie v júli 2008 porodila dvojičky Viviene a Knoxa. Pár oznámil zasnúbenie v roku 2012. V roku 2014 sa rodičia šiestich detí vzali na malom, súkromnom obrade v kaplnke na zámku Miraval vo francúzskej obci Correns, dodala televízia CNN.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

20. septembra 2016