Škrtel vraj prikývol na trojročný kontrakt s Fenerbahce

Kapitán Slovenska počas každej zo sezón zinkasuje tri milióny eur plus bonusy, referuje portál caughtoffside.com.

ISTANBUL 8. júla (WebNoviny.sk) – Dohoda medzi tureckým futbalovým klubom Fenerbahce Istanbul, anglickým FC Liverpool a kapitánom slovenskej futbalovej reprezentácie Martinom Škrtelom je podľa všetkého na spadnutie.

Zdroj blízky istanbulskému klubu prezradil portálu caughtoffside.com, že 31-ročný obranca súhlasil s podmienkami trojročného kontraktu; počas každej zo sezón by mal zinkasovať tri milióny eur plus bonusy. Spomenutý zdroj konštatuje, že s predloženými návrhmi sú spokojné všetky zainteresované strany.

Účastník ME 2016 Škrtel sa môže stať treťou letnou posilou Fenerbahce po ruskom reprezentantovi Romanovi Neustädterovi a Holanďanovi Gregorym van der Wielovi. Fenerbahce už skôr prostredníctvom svojej twitterovej prezentácie potvrdilo, že rokuje o prestupe handlovského rodáka z FC Liverpool.

Škrtel pôsobí v Liverpoole od januára 2008, prišiel z ruského Zenitu Petrohrad. V ostatnom čase po zdravotných problémoch nedostával veľa príležitostí od nemeckého kouča „The Reds“ Jürgena Kloppa. Za LFC má na konte 320 štartov.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

8. júla 2016