Schmiedlová v Londýne končí aj v debli, Rybariková postúpila

Rybáriková s Putincevovou budú v 2. kole debla v britskej metropole čeliť Nemke Julii Görgesovej a Češke Karolíne Plíškovej, osmičkám ‚pavúka‘.LONDÝN 2. júla (SITA) – Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková a kazašská reprezentantka Julia Putincevová zvíťazili nad rovnako nenasadeným argentínsko-poľským párom María Irigoyenová, Paula Kaniová za 116 minút 6:3, 2:6, 6:4 v sobotňajšom zápase 1. kola štvorhry žien na treťom grandslamovom turnaji sezóny Wimbledone v Londýne.

VŠETKY SPRÁVY A VÝSLEDKY Z WIMBLEDONU

Rybáriková s Putincevovou budú v 2. kole debla v britskej metropole čeliť Nemke Julii Görgesovej a Češke Karolíne Plíškovej, osmičkám „pavúka“ a premožiteľkám česko-slovenského tandemu Denisa Allertová, Karolína Schmiedlová.

Schmiedlová a Češka Denisa Allertová prehrali za 48 minút 2:6, 1:6 s nemecko-českým tandemom Julia Görgesová, Karolína Plíšková nasadeným ako ôsmym v sobotňajšom stretnutí 1. kola štvorhry žien na treťom grandslamovom turnaji sezóny Wimbledone v Londýne.

Štvorhra žien – 1. kolo:

Magdaléna Rybáriková, Julia Putincevová (SR/Kaz.) – María Irigoyenová, Paula Kaniová (Arg./Poľ.) 6:3, 2:6, 6:4 za 116 minút
Julia Görgesová, Karolína Plíšková (Nem./ČR-8) – Denisa Allertová, Karolína Schmiedlová (ČR/SR) 6:2, 6:1 za 48 minút

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

2. júla 2016