Roger vrazil autom do reštaurácie, zabil svoju dcéru a nevestu

375891_bessemer city 676x424.jpg

BESSEMER CITY 21. mája (WebNoviny.sk) – Muž v nedeľu nabúral do reštaurácie v Severnej Karolíne, pričom zabil dvoch ľudí a ďalších zranil.

Nešťastie sa stalo v Bessemer City a predbežné dôkazy naznačujú, že 62-ročný Roger Self svojím vozidlom do budovy reštaurácie narazil úmyselne. Vodiča vozidla muži zákona okamžite zatkli a podľa policajných dokumentov ho obvinili z dvoch vrážd prvého stupňa.

Odporúčame:
Foto: Vodič Audi A6 zrejme nedal prednosť, zrážku s prichádzajúcim Nissanom neprežil

Obeťami nešťastia sú vodičova 26-ročná dcéra Katelyn Tyler Self a jeho nevesta Amanda Self. Podľa denníka The Gaston Gazette, druhá spomínaná bola manželkou miestneho policajta Josha Selfa, ktorý pri incidente utrpel vážne zranenia.

Vodič pri čine tiež zranil svoju manželku Diane a ich 13-ročnú vnučku. Očakáva sa, že všetci prežijú. Roger Self bol podľa denníka podnikateľom z mesta Dallas v Severnej Karolíne.

Podľa niektorých správ museli z miesta nešťastia niekoľko obetí odviezť do nemocnice vrtuľníkom. Zatiaľ nie je známy presný počet zranených a ani závažnosť ich poranení. Prípad už vyšetruje polícia ako vraždu. Čo k incidentu viedlo zatiaľ nie je známe.

Viac k témam: nehoda, USA
Zdroj: Webnoviny.sk – Roger vrazil autom do reštaurácie, zabil svoju dcéru a nevestu © SITA Všetky práva vyhradené.

21. mája 2018