Robbie Williams pripravuje nový album

Niekdajší člen skupiny Take That podpísal zmluvu s vydavateľstvom Sony Music.
BRATISLAVA 9. mája (WebNoviny.sk) – Anglický spevák Robbie Williams plánuje vydať nový album. Štyridsaťdvaročný interpret uvedie na trh svoju jedenástu štúdiovku v spolupráci s vydavateľstvom Sony Music, s ktorým podpísal zmluvu. Spevák v oficiálnom vyhlásení uviedol, že je na nahrávku hrdý a teší sa na spoluprácu so Sony Music.

Z nového interpreta má radosť aj vydavateľstvo. „Veľmi nás teší, že môžeme pracovať s Robbiem. Len raz za život podpíšete zmluvu s najväčším sólovým spevákom našej generácie. Robbie Williams je jeden z najcharizmatickejších, najoriginálnejších a najkreatívnejších umelcov, ktorých naša krajina kedy ponúkla a jeho neskutočné výkony mu zaručujú status jedného z najúspešnejších interpretov súčasnosti. Sme nesmierne hrdí, že môžeme vydať album, ktorý iste definuje úžasnú, novú kapitolu v Robbieho kariére,“ vyjadril sa Jason Iley zo Sony Music UK. Na albume sa bude podieľať aj Williamsov častý spolupracovník, skladateľ a hudobník Guy Chambers.

Robbie Williams sa preslávil ako člen skupiny Take That, ktorú v roku 1995 opustil, aby sa mohol venovať sólovej kariére. Dosiaľ vydal desať sólových štúdiových albumov, pričom zatiaľ naposledy ponúkol kompiláciu Under The Radar Volume 1 (2014). K jeho hitom patria skladby Angels, Feel, Come Undone, Let Me Entertain You, Millennium, Rock DJ, She’s The One, Somethin‘ Stupid (feat. Nicole Kidman), Radio či Supreme. Po úspešných rokoch, počas ktorých sa v rodnej krajine stal najlepšie predávaným britským sólovým interpretom, sa do Take That vrátil a s formáciou vydal album Progress (2010), no po následnom turné skupinu opäť opustil.

Informácie pochádzajú z webstránky www.robbiewilliams.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

9. mája 2016