Rekonštrukcia vlády v tomto momente už podľa Remišovej nie je alternatívou

367229_rem 676x451.jpg

BRATISLAVA 4. marca (WebNoviny.sk) – Rekonštrukcia vlády v tomto momente už nie je alternatívou, tvrdí v reakcii na dnešné vyhlásenie prezidenta SR poslankyňa hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Veronika Remišová.

Odporúčame:
Mimoriadny prejav prezidenta Andreja Kisku

Ako ďalej napísala v svojom statuse na sociálnej sieti Facebook, „spoločnosť potrebuje nový začiatok, pretože táto vláda nie schopná spravovať dobre a spravodlivo našu krajinu. Nevie zabezpečiť ani stabilitu, odišiel minister Smeru, najbližší spolupracovník R. Fica, poslanec Mostu a Andrej Danko potichu pokračuje v najväčšom biznise v dejinách Slovenska“.

Podľa Remišovej je „vládna koalícia je v úplnom rozklade, a preto treba situáciu čo najskôr vyriešiť“. Avizuje, že v parlamente budú iniciovať odvolávanie predsedu vlády Roberta Fica a dodáva, že by bola rada, „keby to bola spoločná záležitosť celej demokratickej opozície aj s podporou mimoparlamentných strán.

Viac k témam: Andrej Kiska, Ján Kuciak, OĽaNO Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Robert Fico, Veronika Remišová, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Rekonštrukcia vlády v tomto momente už podľa Remišovej nie je alternatívou © SITA Všetky práva vyhradené.

4. marca 2018