Radovan so zákazom šoférovať nabúral v okrese Partizánske do autobusu, zasahovali leteckí záchranári

361281_vrtulnik 676x449.jpg

aktualizované 21. mája, 16:26

BRATISLAVA/PARTIZÁNSKE 21. mája (WebNoviny.sk) – Na ceste medzi obcami Brodzany a Krásno v okrese Partizánske 38-ročný Radovan na Škode Felicii nabúral do linkového autobusu. Nehoda sa stala o 10:20, v autobuse bolo osem cestujúcich, nikto z nich sa vážne nezranil.

Ako informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, Radovan z Partizánskeho, ktorý išiel na Brodzany, prešiel do protismeru. Nabúral do linkového autobusu, ktorý viedol 60-ročný Jozef z Rajčian. Zranil sa vodič Felicie a jeho 40-ročná spolujazdkyňa. Polícia na mieste zistila, že 38-ročný vodič auta mal zákaz šoférovať a po uplynutí zákazu si nebol prevziať vodičský preukaz.

Odporúčame:
Aktualizované: Tragická nehoda v Mojmírovciach, autobus zrazil štvorročného chlapčeka

Takisto zistili, že na aute mal dve rozdielne evidenčné čísla, pochádzajúce z iných vozidiel. Škodu na aute aj autobuse vyčíslili na 2 200 eur, vodičovi odobrali krv. Nehodu vyšetrujú policajti z Partizánskeho.

Viac k témam: autobus, dopravná nehoda, leteckí záchranári
Zdroj: Webnoviny.sk – Radovan so zákazom šoférovať nabúral v okrese Partizánske do autobusu, zasahovali leteckí záchranári © SITA Všetky práva vyhradené.

21. mája 2018