Radivojevič končí v Liberci, kvôli deťom sa chce vrátiť do Trenčína

LIBEREC 4. apríla (WebNoviny.sk) – Čas Branka Radivojeviča v hokejovom Liberci sa čoskoro naplní. Skúsený 36-ročný krídelník, ktorý bol s 33 bodmi (9+24) najproduktívnejším Slovákom v základnej časti českej extraligy, nevylúčil ani zavŕšenie aktívnej činnosti.

Odporúčame:
Marián Gáborík a Marko Daňo neposilnia Slovensko na MS v hokeji

„V Liberci končím, pretože sa kvôli deťom chcem vrátiť domov do Trenčína. Zvažujem, čo bude ďalej. Či ešte budem pokračovať. Ak, tak v Trenčíne, ale nevylučujem ani to, že skončím. Uvidíme, ako sa rozhodnem po sezóne,“ citoval Radivojeviča denník Plus jeden deň podľa webu pluska.sk.

Strieborný aj bronzový medailista z MS je v súčasnosti kapitánom libereckých „bielych tigrov“, ktorí v Česku obhajujú titul. Piešťanský rodák v nultých rokoch odohral takmer štyristo stretnutí v základnej časti severoamerickej NHL za Phoenix, Philadelphiu a Minnesotu, má bohaté skúsenosti aj z nadnárodnej KHL. Do Liberca prišiel počas sezóny 2014/2015.

Viac k témam: Branko Radivojevič, hokej
Zdroj: Webnoviny.sk – Radivojevič končí v Liberci, kvôli deťom sa chce vrátiť do Trenčína © SITA Všetky práva vyhradené.

4. apríla 2017