Pred súd sa postaví starosta obce Malé Leváre, po hádke o parkovacie miesto vytiahol zbraň

359900_mg_1264up 676x447.jpg

BRATISLAVA 23. mája (WebNoviny.sk) – Vo štvrtok je na Okresnom súde Bratislava IV vytýčené pojednávanie so starostom záhorskej obce Malé Leváre Adrianom P. Ten čelí obžalobe pre trestný čin nebezpečného vyhrážania.

Podľa medializovaných informácii Adrian P. vo februári tohto roku po hádke o parkovacie miesto pre rodiny s deťmi v nákupnom centre v bratislavskej Devínskej Novej Vsi vytiahol na inú osobu zbraň.

Odporúčame:
Rumunského exprezidenta súdia za zločiny proti ľudskosti, k obvineniam sa odmietol vyjadriť

Muž na ktorého obžalovaný starosta vytiahol zraň, je mediálne známy ako raper Momo. Ten následne zo strachu o svoju malú dcéru, ktorá bola s ním, radšej nasadol do auta a zavolal políciu.

Polícia Adriana P. zadržala, pričom následne mu sudca trestným rozkazom uložil trest šesť mesiacov podmienečne s odkladom na 12 mesiacov a povinnosť ospravedlniť sa raperovi. Verdikt však Adrian P. neprijal a vo veci bolo vytýčené hlavné pojednávanie Adrian P. je starostom obce Malé Leváre od roku 2012.

Viac k témam: Malé Leváre, raper Momo, súd, vyhrážanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Pred súd sa postaví starosta obce Malé Leváre, po hádke o parkovacie miesto vytiahol zbraň © SITA Všetky práva vyhradené.

23. mája 2018