Pre Kotlebu je vstup strany do NR SR historický medzník

Kotlebova strana začína svoj boj za oslobodenie Slovenska a obnovenie jeho suverenity na parlamentnej pôde.BRATISLAVA 6. marca (WebNoviny.sk) – Úspech strany Kotleba – Ľudová strana (ĽS) Naše Slovensko je dôkazom toho, že občania Slovenskej republiky už majú dosť tzv. štandardných politických strán, ktoré už desaťročia ničia Slovensko a slúžia cudzím záujmom, ktoré im diktujú z Bruselu a Washingtonu.

PARLAMENTNÉ VOĽBY 2016

Ľudová strana Naše Slovensko to uviedla vo svojom stanovisku, ktoré agentúre SITA poskytol podpredseda strany Rastislav Schlosár.

Obrazom: Parlamentné voľby 2016

„Naša účasť v parlamente je dobrou správou pre všetkých slušných ľudí, ktorí majú dosť zlodejov v kravatách aj parazitov v osadách. Dnešným dňom môže oslavovať každý občan Slovenska, ktorý chce Slovensko založené na národnom, sociálnom a kresťanskom princípe,“ uvádza sa ďalej v stanovisku.

ONLINE: VÝSLEDKY PARLAMENTNÝCH VOLIEB

Vstup Ľudovej strany Naše Slovensko do Národnej rady SR je podľa jej vedenia historickým medzníkom, ktorým sa začal boj za oslobodenie Slovenska a obnovenie jeho suverenity na parlamentnej pôde. „Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko chce poďakovať Bohu, bez pomoci ktorého by sme tento úspech nikdy nedosiahli,“ píše sa v stanovisku strany.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

6. marca 2016