Polícia vyhlásila pátranie po Viliamovi Mišenkovi, ktorého súd poslal na 23 rokov do väzenia

370644_viliam misenka 1 676x455.jpg

BRATISLAVA 22. marca (WebNoviny.sk) – Polícia vyhlásila pátranie po Viliamovi Mišenkovi, ktorému v utorok najvyšší súd SR vymeral trest 23 rokov väzenia za výbuch bomby v topoľčianskej firme z roku 2009. Policajný zbor o tom informuje na sociálnej sieti.

Odporúčame:
Súd uzavrel kauzu bombového výbuchu v Euromonte, Mišenka pôjde na 23 rokov do väzenia

Mišenka sa v utorok na verejnom zasadnutí nezúčastnil, momentálne je podľa polície na úteku. „Ak máte o jeho pohybe akékoľvek informácie, volajte 158,“ vyzvala polícia, pričom pripomenula, že Mišenka už raz na úteku v súvislosti s inými prípadmi bol. „V roku 2013 ho vypátrali vo Venezuele a eskortovali na Slovensko, kde strávil takmer dva roky vo väzbe. Súd ho napokon zbavil všetkých obvinení a prepustil na slobodu,“ pripomína polícia

Podnikateľ spájaný s podsvetím Viliam Mišenka má ísť do väzenia na 23 rokov. V súvislosti s kauzou výbuchu bomby v topoľčianskej firme Euromont z roku 2009 o tom v utorok rozhodol Najvyšší súd SR.

Viac k témam: polícia pátra, súdy, Viliam Mišenka
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia vyhlásila pátranie po Viliamovi Mišenkovi, ktorého súd poslal na 23 rokov do väzenia © SITA Všetky práva vyhradené.

22. marca 2018