Padla prvá trénerská hlava v tejto sezóne KHL, Ozolinš skončil na lavičke Dinama Riga

353759_dinamo riga 640x420.jpg

RIGA 29. septembra (WebNoviny.sk) – Lotyšský tréner Sandis Ozolinš skončil na lavičke tímu účastníka Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Dinama Riga.

Na ukončení kontraktu sa dohodli obe strany na stretnutí vedenia klubu z hlavného mesta Lotyšska. Štyridsaťpäťročný niekdajší skvelý obranca napríklad aj tímu NHL New York Rangers je zároveň prvý odvolaný tréner v aktuálnom ročníku KHL. Informuje o tom ruský web Championat.

Odporúčame:
Tréner Říha prezradil, ktorý z troch brankárov opustí Slovan

Jeden z najlepších lotyšských hokejistov histórie Sandis Ozolinš sa stal súčasťou realizačného tímu Dinama Riga už počas uplynulej sezóny. Do funkcie hlavného trénera ho vedenie dosadilo počas leta. Tím pod jeho vedením mal v aktuálnom ročníku katastrofálnu bilanciu.

Riga prehrala ostatných 12 zápasov. Zo 16 odohraných stretnutí od začiatku ročníka 2017/2018 neuspela v celkovo 14 dueloch. V tabuľke Západnej konferencie KHL má len 5 bodov a v rámci celej súťaže je na poslednom mieste.

Viac k témam: Dinamo Riga, hokej, KHL Kontinentálna hokejová liga, Sandis Ozolinš
Zdroj: Webnoviny.sk – Padla prvá trénerská hlava v tejto sezóne KHL, Ozolinš skončil na lavičke Dinama Riga © SITA Všetky práva vyhradené.

29. septembra 2017