Orange otvoril novú inšpiratívnu predajňu na Slovensku

BRATISLAVA 17. marca (WBN/PR) – Nová predajňa zákazníkom prináša úplne novú skúsenosť na predajnom mieste. Je to prvý krok v evolúcii Orangeu k poskytovateľovi digitálnych služieb umožňujúci ľuďom spojiť sa so všetkým, na čom im v živote záleží.

Nový dizajn, pohodlie, inšpirácia, individuálny prístup a moderné technológie sú základom nového interaktívneho obchodu, ktorý Orange predstavil verejnosti. Pri jeho tvorbe sa inšpiroval samotnými zákazníkmi. „Koncept novej predajne vychádza z ich potrieb a očakávaní. Sústredíme sa na dôležité oblasti ich života, v ktorých im chceme byť spoľahlivým partnerom. Ponúkame inšpiráciu k novým riešeniam a zjednodušíme ich rozhodovanie o službách, ktoré im umožnia byť v kontakte s tým, čo je pre nich dôležité,“ povedal generálny riaditeľ spoločnosti Orange Slovensko Pavol Lančarič.

Digitalizácia zjednodušuje život zákazníkov
Digitalizácia zjednoduší život zákazníkov ešte pred tým, ako predajňu navštívia. Objednať sa totiž budú môcť na presne dohodnutý čas, prostredníctvom stránky www.orange.sk/smartstore a v budúcnosti aj cez mobilnú aplikáciu. Novinkou je tiež nová digitálna pomôcka, ktorá urýchli vybavenie zákazníkov a skráti čakacie doby. Bezpečnosť zákazníkov zvýšia nové elektronické čítačky identifikačných údajov.

Inšpirácia a jednoduchší výber
Cieľom nového konceptu predajní je uľahčiť zákazníkom výber v spleti bohatej ponuky digitálnych služieb a zariadení a inšpirovať ich. Všetky zariadenia v predajni Orangeu budú preto odteraz k dispozícii ako funkčné, aby si ich zákazníci mohli kedykoľvek vyskúšať naživo. Orange navyše prinesie výrazne bohatšiu ponuku inteligentných zariadení pre domácnosť či zdravie, tzv. connected objects, ktoré si budú môcť zákazníci na predajni naživo otestovať.

Zóny, na ktoré je nový koncept predajne delený, majú za úlohu inšpirovať zákazníkov k objavovaniu nových digitálnych služieb a zároveň zjednodušovať ich výber. Zóna „Zábava“ ponúkne pohodlné čakanie pri najnovších hrách Playstation a v zóne „Domov“ si zákazníci skrátia čas pri sledovaní Orange TV, čítaní časopisov alebo kníh. K rýchlejšiemu vybaveniu prispeje aj zóna „Starostlivosť“, ktorá slúži na vykonanie rýchlych operácií, ako napr. úhrada faktúr. Samozrejmosťou je bezplatné wifi pokrytie, možnosť nabiť si svoj telefón a občerstvenie pre zákazníkov.

Informácie o spoločnosti Orange Slovensko sa nachádzajú na stránke www.orange.sk, www.facebook.com/OrangeSlovensko alebo nás môžete sledovať cez Twitter na @orange_sk, prípadne na Orange blogu na www.orange.sk/blog.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

17. marca 2016