Obrazom: Pri zrážke kamióna s autom zahynul 19-ročný mladík

Dievča utrpelo pri nehode ťažké zranenia, z ktorých sa bude zotavovať viac ako 42 dní.BRATISLAVA 27. apríla (WebNoviny.sk) – Tragicky sa skončila stredajšia dopravná nehoda osobného auta s kamiónom medzi Krupinou a Zvolenom, pri ktorej zahynul 19-ročný mladík a traja ľudia utrpeli zranenia.

Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa banskobystrickej polície Mária Faltániová, 20-ročná vodička osobného auta Peugeot 306 z Krupiny dostala z doposiaľ nezistených príčin šmyk, prešla do protismeru, kde sa zrazila s protiidúcim nákladným vozidlom DAF s návesom, ktoré viedol 38-ročný vodič.

Obrazom: Dopravná nehoda medzi Krupinou a Zvolenom

Dievča utrpelo pri nehode ťažké zranenia, z ktorých sa bude zotavovať viac ako 42 dní. Jej dvaja 19-roční spolujazdci z Krupiny a z Horného Badína sa pri nehode zranili ľahko a ďalší 19-ročný spolujazdec z Krupiny, sediaci na zadnom sedadle, ťažkým zraneniam na mieste podľahol. Vodič nákladného vozidla vyviazol z nehody bez zranení. Alkohol u vodičov nezistili. Do vyšetrovania dopravnej nehody sa zapojil aj znalec z odboru cestnej dopravy.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

27. apríla 2016