Nový album Robbieho Williamsa vyjde v novembri

Novinka s názvom Heavy Entertainment Show bude v základnej verzii obsahovať jedenásť skladieb.BRATISLAVA 26. septembra (WebNoviny.sk) – Anglický spevák Robbie Williams oznámil, že jeho pripravovaná jedenásta sólová štúdiovka dostala názov Heavy Entertainment Show a vyjde 4. novembra. Pôjde o prvý album, ktorý 42-ročný bývalý člen skupiny Take That uvedie na trh v spolupráci s vydavateľstvom Sony Music.

Novinka bude v základnej verzii obsahovať jedenásť skladieb, na deluxe edícii bude ďalších päť piesní a tiež tri videá. Hosťami na albume budú Rufus Wainwright a John Grant. Prvým singlom bude skladba Party Like A Russian, ktorú spevák predstaví 30. septembra. Dvadsiateho prvého októbra potom vydá druhý singel Love My Life.

Robert Peter Williams sa preslávil ako člen spomínanej skupiny Take That, ktorú v roku 1995 opustil, aby sa mohol venovať sólovej kariére. Dosiaľ vydal desať sólových štúdiových albumov, pričom zatiaľ naposledy ponúkol kompiláciu Under The Radar Volume 1 (2014).

K jeho hitom patria skladby Angels, Feel, Come Undone, Let Me Entertain You, Millennium, Rock DJ, She’s The One, Somethin‘ Stupid (feat. Nicole Kidman), Radio či Supreme. Po úspešných rokoch, počas ktorých sa v rodnej krajine stal najlepšie predávaným britským sólovým interpretom, sa do Take That vrátil a s formáciou vydal album Progress (2010), no po následnom turné skupinu opäť opustil.

Tracklist albumu Robbie Williams – Heavy Entertainment Show:
01 Heavy Entertainment Show
02 Party Like A Russian
03 Mixed Signals
04 Love My Life
05 Motherfucker
06 Bruce Lee
07 Sensitive
08 David’s Song
09 Pretty Woman
10 Hotel Crazy f. Rufus Wainwright
11 Sensational

bonusové skladby deluxe verzie:
12 When You Know
13 Time On Earth
14 I Don’t Want To Hurt You f. John Grant
15 Best Intentions
16 Marry Me

Informácie pochádzajú od zástupcov vydavateľstva Sony Music Entertainment Czech Republic, z webstránky www.robbiewilliams.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

26. septembra 2016