Novak Djokovič po štvrťfinálovom skreči na Wimbledone nevylúčil dlhšiu pauzu

LONDÝN 13. júla (WebNoviny.sk) – Vlani sa po grandslamovom Wimbledone v Londýne porúčal na dlhší čas z tenisového diania Švajčiar Roger Federer, aby sa doliečil, teraz to možno urobí ďalší bývalý líder svetového rebríčka Novak Djokovič zo Srbska.

Nevylúčil to po svojom stredajšom štvrťfinálovom skreči za stavu 6:7 (2), 0:2 proti Čechovi Tomášovi Berdychovi na tráve v britskej metropole pre problémy s pravým lakťom. Priznal, že ruka ho sužuje už rok a pol.

„Toto nie je miesto ani čas na zabiehanie do podrobností. Prekonzultujem to všetko so špecialistami. Pokúsime sa spoločne dospieť k tomu, aké riešenie bude najlepšie z nadčasového hľadiska,“ povedal Djokovič.

Odporúčame:
Wimbledon: dvojhra mužov (výsledky štvrťfinále)

Tridsaťročný Belehradčan po doterajších vyšetreniach nemá jasno, lebo lekári tiež nie: „Odborníci zatiaľ neboli príliš jednoznační, spomínali aj operáciu, rôzne ďalšie možnosti. Nik sa nevyjadril nejako striktne. Pripúšťam však, že pauza je eventualitou, ktorú momentálne potrebujem zvážiť.“

Zobraziť fotogalériu k článku:
Wimbledon – štvrťfinále (dvojhra mužov)

 

 

Viac k témam: Novak Djokovič, tenis, Wimbledon
Zdroj: Webnoviny.sk – Novak Djokovič po štvrťfinálovom skreči na Wimbledone nevylúčil dlhšiu pauzu © SITA Všetky práva vyhradené.

13. júla 2017