Nahý Trump zmizol, sochu politika v Miami niekto ukradol

Ide o jednu z nahých sôch Trumpa v životnej veľkosti, ktoré umelecké združenie Indecline rozmiestnilo v auguste na viacerých miestach USA.MIAMI 23. septembra (WebNoviny.sk) – V Miami niekto odcudzil sochu nahého Donalda Trumpa. Na Twitteri to oznámila tamojšia polícia, informovala tlačová agentúra AP. Polícia uviedla, že socha republikánskeho prezidentského kandidáta v životnej veľkosti zmizla z umeleckej štvrte Wynwood vo štvrtok, vyšetrovatelia však už majú stopu.

Odporúčame:

Hackeri zverejnili kópiu pasu Michelle Obamovej

Podľa televízie WSVN bezpečnostní strážcovia vo Wynwoode policajtom povedali, že videli skupinu mužov nakladať sochu na pick-up. Svedok vyšetrovateľom povedal, že si auto vyfotografoval, kým odišlo. Polícia si podľa evidenčného čísla zistila majiteľa vozidla a teraz po ňom pátra.

Ide o jednu z nahých sôch Trumpa v životnej veľkosti, ktoré umelecké združenie Indecline rozmiestnilo v auguste na viacerých miestach krajiny. Sochy s vypracovanými fyziologickými detailmi zobrazujú Trumpa s vážnym výrazom v tvári, s extrémne malým penisom a žiadnymi semenníkmi.

„Rozhodli sme sa zobraziť Trumpa bez semenníkov, pretože odmietame uznať, že je mužom, podľa nás je iba malým arogantným dieťaťom,“ vyhlásila vtedy skupina Indecline.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

23. septembra 2016