Na Oscaroch sa predstavia aj Gal Gadot a Mark Hamill

368221_gal gadot 676x468.jpg

LOS ANGELES 22. februára (WebNoviny.sk) – Na jubilejnom 90.ročníku udeľovania cien americkej Akadémie filmových umení a vied sa predstavia aj herečky Gal Gadot, Kelly Marie Tran, Gina Rodriguez, Zedaya, Eva Marie Saint a ich kolegovia Mark Hamill, Oscar Isaac,Wes Studi, Lin-Manuel Miranda a Armie Hammer. V stredu to oznámili producenti oscarového ceremoniálu Michael De Luca a Jennifer Todd.

Odporúčame:
Zverejnili nominácie na Oscara, ovládla ich Podoba vody

Menovaní tak doplnili zoznam už skôr zverejnených osobností, ktoré budú predstavovať nominovaných a odovzdávať prestížne ceny. Sú nimi Viola Davis, Laura Dern, Jennifer Garner, Greta Gerwig, Tiffany Haddish, Margot Robbie, Emma Stone, Daniela Vega, Mahershala Ali, Chadwick Boseman,Tom Holland a Kumail Nanjiani.

Zoznamu kandidátov v aktuálnom ročníku udeľovania Oscarov vládne fantasy dráma Podoba vody s 13 nomináciami. Osem si na konto pripísala historická vojnová snímka Dunkirk, sedem má kriminálna dráma Tri billboardy kúsok za Ebbingom, po šesť získali tituly Najtemnejšia hodina a Niť z prízrakov a po päť majú v hre Blade Runner 2049 a Lady Bird. Udeľovanie cien americkej Akadémie filmových umení a vied sa uskutoční v nedeľu 4. marca v hollywoodskom Dolby Theatre. Moderátorom galavečera bude Jimmy Kimmel.

Informácie pochádzajú z agentúry AP, webstránky deadline.com a archívu agentúry SITA.

Viac k témam: clo, Európska únia, Oscar, USA
Zdroj: Webnoviny.sk – Na Oscaroch sa predstavia aj Gal Gadot a Mark Hamill © SITA Všetky práva vyhradené.

22. februára 2018