Muž sa vyhrážal žene zabitím, po jej upozornení na psa bez vôdzky vytiahol paralyzér

454180_paralyzer 676x451.jpg

22.12.2020 (Webnoviny.sk) – Muž v Bratislave sa vyhrážal žene zabitím, vyslúžil si obvinenie z prečinu nebezpečného vyhrážania. Dôvodom bolo, že ho žena upozornila, aby si svojho psa uviazal na vôdzku. O prípade informuje na svojej sociálnej sieti bratislavská krajská polícia.

„Poverený príslušník obvinil 57-ročného Mariána z okresu Sabinov. Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania sa v pondelok vo večerných hodinách na ulici M. Schneidera Trnavského vyhrážal 40-ročnej žene fyzickým napadnutím a zabitím,“ uviedla polícia.

Incidentu podľa polície predchádzalo upozornenie od ženy, aby si svojho psa uviazal na vôdzku, keďže sa ho aj s maloletou dcérou báli. „Vtedy muž reagoval zapnutím elektrického paralyzéra a vyhrážkami, načo sa žena spolu s dcérou z obavy o svoj život schovali do kostola,“ doplnila polícia a dodala, že obvinený muž bol po vykonaní potrebných úkonov umiestnený do cely policajného zaistenia.

V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody až na jeden rok. „Prípadom sa aj naďalej zaoberajú policajti IV. Bratislavského okresu,“ uzavrela polícia.

Viac k témam: vyhrážanie zabitím
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž sa vyhrážal žene zabitím, po jej upozornení na psa bez vôdzky vytiahol paralyzér © SITA Všetky práva vyhradené.

22. decembra 2020