Mladý vodič zrazil muža a z miesta nehody ušiel

BRATISLAVA 10. júla (WebNoviny.sk) – Polícia vyšetruje dopravnú nehodu, pri ktorej 25-ročný vodič z okresu Michalovce v nedeľu 9. júla zrazil muža.

Ako uviedol košický policajný hovorca Alexander Szabó, 25-ročný vodič viedol okolo 22:00 vozidlo Mazda 323 po ceste smerom z Veľkých Raškoviec do Oborína (okres Michalovce) a pravdepodobne nesledoval situáciu v cestnej premávke. Následne prešiel po 34-ročnom mužovi z obce Oborín, ktorý z doposiaľ nezistených príčin ležal na zemi vedľa bicykla.

Odporúčame:
Po nehode zomrel 52-ročný motocyklista, čelne sa zrazil so škodovkou

Vodič nezotrval na mieste dopravnej nehody a pokračoval ďalej v jazde do miesta trvalého bydliska. Zrazeného muža bez známok života našiel miestny obyvateľ z rodinného domu v blízkosti miesta dopranej nehody, ktorý počul náraz. Na miesto dopravnej nehody privolal prostredníctvom tiesňovej linky 112 záchranné zložky. Privolaná rýchla zdravotná pomoc zrazeného muža oživovala, no muž na mieste zraneniam podľahol.

Vodič sa na miesto dopravnej nehody vrátil v čase, keď tam už boli záchranné zložky. Alkohol mu v dychu nenamerali. Vodič pri dopravnej nehode neutrpel žiadne zranenia. Na osobnom motorovom vozidle Mazda 323 vznikla škoda za približne 300 eur. Polícia už začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a pre prečin neposkytnutia pomoci.

Viac k témam: krimi, nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Mladý vodič zrazil muža a z miesta nehody ušiel © SITA Všetky práva vyhradené.

10. júla 2017