Medzinárodný strojársky kooperačný deň 2016

BRATISLAVA 11. mája (WBN/PR) – Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) organizuje pre v rámci 23. Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Nitre Medzinárodný strojársky kooperačný deň 2016, ktorý ponúkne slovenským a zahraničným podnikateľom možnosť v jeden deň a na jedom mieste zúčastniť sa:

B2B rokovaní so svojimi potenciálnymi partnermi
• Sprievodného podujatia Sourcing day – možnosť zapojiť sa do subdodávateľského reťazca 4 nadnárodných spoločností
• Priemyselného diskusného panelu Revue priemyslu Strojárstvo v digitálne prepojenej dobe

Podujatie je zamerané na podnikateľské subjekty, ktoré ponúkajú alebo hľadajú technológie, nástroje a riešenia pre svoje aktivity v oblasti strojárstva a nadväzujúcich produkčných odvetví, pričom poskytne priestor na prezentáciu spoločností, ich výrobného portfólia a na nadviazanie nových obchodných kontaktov a vzájomnej spolupráce počas B2B rokovaní s potenciálnymi partnermi zo Slovenska a ďalších krajín.

Sprievodné podujatie Sourcing day ponúkne jedinečnú príležitosť zapojiť sa do subdodávateľského reťazca 4 významných nadnárodných spoločností:

– SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.
– KTP GROUP
– CCS GROUP
– HESCON

Súčasťou kooperačného dňa je priemyselný diskusný panel pod záštitou Revue priemyslu, B2B magazínu pre výrobný priemysel Strojárstvo v digitálne prepojenej dobe, zameraný na aspekty očakávanej implementácie princípov, známych ako Industry 4.0 do reálnej priemyselnej praxe v strojárstve. Predmetom diskusie budú digitálne prepojené činnosti priemyselných firiem z troch rôznych uhlov – z hľadiska výroby, produkčnej logistiky a elektronického B2B obchodu. Rečníkmi v paneli budú zástupcovia vedúcich spoločnosti v týchto oblastiach, ktorí budú hovoriť o súčasnom stave rozvoja a očakávanom vývoji v každej z oblastí:

• Prepojená automatizovaná výroba – Martin Morháč, generálny riaditeľ, Sova Digital
• Zásobovať roboty nemusí byť úloha pre ľudí – Jiří Ovesný, Senior Intralogistic Specialist, Still SR
• Compliance ako dôležitý faktor úspechu v digitálnom B2B obchode – Martin Pohanka, Senior Key Account Manager, Bureau van Dijk
• Martin Adamička, Vedúci oddelenia závodové plánovanie logistiky, Volkswagen Slovakia

KEDY a KDE
25. mája 2015, 9:00 – 16:30
Nitra, Areál Agrokomplex, Pavilón K

KONTAKT:
matchmaking@sario.sk

Viac informacii: http://www.sario.sk/sk/projekty-podujatia/medzinarodny-strojarsky-kooperacny-den-2016

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

11. mája 2016