MALL.SK značka kvality a spoľahlivosti

BRATISLAVA 7. júla 2016 (WBN/PR) – Internetový obchod s najširšou ponukou na Slovensku si získal dôveru tak svojich zákazníkov, ako aj odborníkov z odvetvia, a môže sa pýšiť niekoľkými cenami a certifikátmi.

Známy e-shop MALL.SK pôsobí na území Slovenska už jedenásty rok a za toto obdobie si vybudoval pevné postavenie na trhu. Svoje miesto potvrdzuje každou jednou vybavenou objednávkou a tisíckami spokojných zákazníkov. Jedným z ocenení, ktoré je dôkazom kvality a spoľahlivosti služieb, je cena popularity v súťaži ShopRoku 2015. „Obhájenie titulu v súťaži Shoproku 2015 si neskutočne vážime. Je to ocenenie, o ktorom rozhodujú priamo naši zákazníci a ich spokojnosť je pre nás prioritou“, hovorí riaditeľ spoločnosti Marek Čičmanec.

Tento rok udelili slovenskí spotrebitelia a komisia expertov spoločnosti aj cenu Slovak Superbrands Award 2016. Pod záštitou Brand Council rozhodla expertná skupina, ktorej členmi sú uznávaní slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy, že MALL.SK patrí do skupiny elitných značiek. Ocenenie Superbrands je známkou napredovania a zvyšovania hodnoty značky a pre zákazníkov zárukou kvality a dobrého rozhodnutia.

Hodnotenie kvality služieb internetových obchodov zastrešuje aj Slovenská asociácia pre elektronický obchod. Pod jej záštitou sa MALL.SK stal držiteľom certifikátu SAEC – Bezpečný nákup, ktorý je zábezpekou bezpečného nákupu.

Viac o oceneniach a smerovaní MALL.SK sa dozviete na www.mall.sk/ocenenia

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

7. júla 2016