Lúpežník s kuklou prepadol potraviny v Karlovej Vsi, polícia po ňom intenzívne pátra

380620_prepad lupez krimi 676x451.jpg

BRATISLAVA 9. júla (WebNoviny.sk) – Polícia pátra po páchateľovi pondelkového lúpežného prepadnutia predajne potravín, ktoré sa odohralo na Lackovej ulici v mestskej časti Bratislava Karlova Ves.

Neznámy páchateľ maskovaný kuklou krátko pred 7:30 vošiel do administratívnej časti predajne potravín, kde paralyzérom napadol zamestnanca predajne.

Následne z priestorov kancelárie odcudzil približne šesťtisíc eur. Napadnutý zamestnanec neutrpel zranenia, ktoré by si vyžadovali jeho ošetrenie. Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV a hliadky pohotovostnej motorizovanej jednotky Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave po neznámom páchateľovi v súčasnosti intenzívne pátrajú. Vyšetrovateľ v tejto súvislosti už začal trestné stíhanie vo veci trestného činu lúpeže.

Odporúčame:
Polícia vykonáva v Banskobystrickom kraji cestnú kontrolu, vodičom môže prísť pokuta aj poštou

Podľa polície ide o muža, ktorý má približne 20 rokov, je štíhlej postavy, a vysoký asi 180 centimetrov. Tvár si maskoval kuklou, oblečené mal čierne tepláky, tiež šedú bundu s čiernymi rukávmi s kapucňou, červené tenisky a na rukách mal rukavice oranžovej farby. Agentúru SITA informovala Lucia Mihalíková z tlačového oddelenia polície.

Viac k témam: Bratislava, lúpež, Polícia SR, prepadnutie
Zdroj: Webnoviny.sk – Lúpežník s kuklou prepadol potraviny v Karlovej Vsi, polícia po ňom intenzívne pátra © SITA Všetky práva vyhradené.

9. júla 2018