Laco je už starší pán, padlo k Nagyovej absencii na ľade počas tréningu pred zápasom MS v hokeji

375165_dsc_1109 676x488.jpg

KODAŇ 13. mája (WebNoviny.sk) – Slovenská hokejová reprezentácia v nedeľu predpoludním absolvovala posledný plnohodnotný tréning počas základnej A-skupiny na 82. majstrovstvách sveta v Dánsku.

Pod vedením trénera Craiga Ramsayho sa na vedľajšej ploche kodanskej Royal Areny pripravovali všetci hráči okrem skúseného útočníka Ladislava Nagya. „Laco je ,starší pán´, takže si potreboval dať niektoré veci dokopy. Na pondelkový zápas proti Rusom bude isto pripravený,“ poznamenal s úsmevom asistent trénera výberu SR Vladimír Országh.

Odporúčame:
Rusi pomohli Slovákom triumfom nad Švajčiarmi, v dramatickom zápase padlo sedem gólov

Slováci sa na tréningu okrem iných činností venovali aj brejkovým situáciám či samostatným nájazdom. „Nájazdy boli spestrením v závere. Nikdy nevieme, kedy sa nám to môže zísť,“ myslí si Országh.

Slovenskú reprezentáciu v najbližších dvoch dňoch čakajú o 16.15 h posledné dve stretnutia v základnej skupine – v pondelok Slováci vyzvú úradujúcich olympijských víťazov Rusov a v utorok už istých vypadávajúcich z elitnej kategórie Bielorusov.

Viac k témam: hokej, Majstrovstvá sveta MS v hokeji 2018, slovenská hokejová reprezentácia
Zdroj: Webnoviny.sk – Laco je už starší pán, padlo k Nagyovej absencii na ľade počas tréningu pred zápasom MS v hokeji © SITA Všetky práva vyhradené.

13. mája 2018