Kôň zlomil džokejovi nos, nešťastníka ‚dorazila‘ sanitka

Džokeja Chrisa Meehana čaká operácia tváre aj dodatočne dokaličenej nohy. Nútene bude pauzovať približne dva mesiace.BRATISLAVA 5. júla (WebNoviny.sk) – Džokej Chris Meehan sa spätne tomu už len smeje, ale bezprostredne po páde počas prekážkových dostihov v talianskom Merane mu nebolo všetko jedno.

Nielen, že utrpel zlomeninu nosa a potreboval 27 stehov na sánke, ešte ho aj zrazila sanitka, ktorej vodič sa premotivovane ponáhľal nešťastníkovi na pomoc.

Odporúčame:

Vybuchla prestupová bomba NBA, Durant posilní Golden State

„Akoby ten prvotný úraz nebol dostatočne zlý, keď ma kôň zasiahol do tváre, záchranári sa obracali cezo mňa. Začal som ziapať od bolesti, zlomili mi nohu. Nedá sa iné, než sa na tom zabávať,“ citoval Meehana web Racing Post.

„Bonusom na celej veci je, že môj otec, brat i teta pracujú v rýchlej zdravotnej službe. Tatko dokonca učí v Severnom Írsku aj Anglicku šoférovanie sanitiek. Je to také bizarné, že by ste si to nevymysleli!“, podotkol Meehan, ktorého čaká operácia tváre aj dodatočne dokaličenej nohy. Nútene bude pauzovať približne dva mesiace.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

5. júla 2016